„Читалачка значка“ 2016.

На традиционалној манифестацији која промовише културу читања, а коју је ове године по 33. пут организовала Градска народна библиотека „Жарко Зрењанин“, награђени су ученици из одељења I/1, учитељице Марине Мајнерић и I/2, учитељице Соње Вујаковић. Млади, вредни читаоци су, у категорији колективних награда, примили похвале за колекцију.

Ове године, на такмичењу „Читалачка значка“ прегледано је преко 500 читалачких дневника из 25 школа. На завршној свечаности 9. јуна, у Културном центру Зрењанина, наступило је београдско позориште „Чарапа“ са сјајном изведбом „Пипи Дуге Чарапе“ у част стогодишњице овог дела Астрид Линдгрен, чији је опус обележио овогодишњу манифестацију.

Честитамо нашим ученицима и њиховим учитељицама на креативности и постигнутом успеху! 🙂

[slideshow_deploy id=’5687′]