„Читалачка значка“ 2019-2020. године

Манифестација „Читалачка значка“ Градске народне библиотеке „Жарко Зрењанини“ већ годинама окупља децу основношколског узраста.  „Читалачка значка“ биће организована по тридесет и седми пут, а библиотекари Дечјег одељења позивају све заинтересоване ученике, мале љубитеље писане речи,  да читају и представе у свом дневнику читања свега пет књига које су им се највише допале.  Међу приказаним књигама треба да се нађе и једна писца Игора Коларова.

Да ли ће читалачке дневнике писати хемијском оловком, урадити у електронској или у видео форми, ствар је личног избора и афинитета ученика – важно је прочитати и самостално представити пет књига.

Рок за предају читалачких дневника је 15. мај, а до тада, драги ученици, свратите до школске или Градске библиотеке како бисте за себе нашли коју занимљиву књигу и читајте!

[преузми позив на такмичење, преузми плакат такмичења]

СБ