Изузетан успех Ђорђа Крстића!

Наш талентовани ученик, Ђорђе Крстић, ниже још један изузетан успех. Након награда на бројним такмичењима из области технике, од којих посебно издвајамо 1. награду и златну медаљу из техничког и информатичког образовања (област – роботика) на републичком такмичењу, као и специјалну диплому на међународној манифестацији – Олимпијади техничког стваралаштва, Ђорђе, сада, постаје и добитник награде Покрајинске владе (Покрајински секретаријат за спорт и омладину), као један од најуспешнијих ученика за претходну школску годину у области технике.

Награде најуспешнијим ученицима и њиховим менторима биће уручене почетком децембра у свечаном холу Покрајинске владе.

Нашем Ђорђу, као и његовом ментору, а нaшем колеги, наставнику Миодрагу Мијатову, честитамо на овом изузетном успеху.

Браво за Ђорђа и наставника Миодрага!!!