Новогодишња бајка – III1

Ученици III1 су последњих месец дана вредно радили како би на сцени у свечаној сали МЗ „Граднулица“ обрадовали родитеље, своју најдражу публику, поводом наступајућих празника. Много жеља пажљиво спакованих у пошиљке Деда Мразу, открило је и бројне дечје муке.  Деда Мраз се 23. децембра потрудио, заједно са Баба Мразицом и њиховим помоћницима, дечје жеље да испуни, муке да отклони, и свој посао уради онако како то најмлађи и очекују од њега.  Уз много лепих порука које су драмским текстом пренели родитељима али и једни другима, ученици III1 и учитељица Марина су завршили представу „Новогодишња бајка“, реализовану у оквиру пројектне наставе и ваннаставних активности. Уз фотографије свог наступа и уз стихове Сергеја Михалкова, ученици овог одељења поручују: Срећна 2022. година!

Да вам се остваре

сви лепи снови-

и они стари и они нови;

да вам се испуне

све тајне жеље,

да децу свуда прати весеље;

да вам је здравље

као од челика;