„Засади живот, буди херој“ – НУРДОР

Захваљујемо се свим ученицима, родитељима, наставницима и запосленима у нашој школи што су се тако радо одазвали позиву да се прикључимо акцији НУРДОР-а „Засади живот, буди херој“. Успели смо, удруженим снагама, да допринесемо побољшању услова лечења великих хероја, који свакодневневно воде тешке битке.

Пристигле оловке „пишу срцем“ jaче од неких других. Пишу о племенитости и људскости, о љубави и бризи. Драго нам је што их у нашој школи имамо у толиком броју.

Да хуманитарна акција буде спроведена организовано, потрудили су се наши парламентарци, наставница Јелена Бибин и учитељица Весна Лугоња.

Захвалност ОШ „Ђура Јакшић“ стиже од стране Националног удружења деце оболеле од рака, а у име сваког малог суперхероја и његове породице …