Ђурин новогодишњи шоу!

Како нам се ближи зимски распуст и новогодишњи празници, наставници и ученици наше школе, на иницијативу Ђачког парламента, одлучили су да припреме за све нас једно новогодишње изненађење – приредбу под називом Ђурин новогодишњи шоу. Програм ће бити хуманитарног карактера и одржаће се 23. децембра у свечаној сали МЗ Граднулица. Почетак је планиран за 17:00 сати, а имаћемо прилике да уживамо у драмском програму који припремају чланови драмске секције са наставницом Маријом Михајловић и учитељицом Соњом Вујаковић,  као и у музичким нумерама у извођењу школског хора и оркестра којем се придружује и наставник Владимир Илић, а под диригентском палицом наставнице музичког Иване Петричић. За овај дан планирана је и продаја новогодишњих честитки и украса које су израдили ученици виших разреда на часовима грађанског васпитања са наставницом Моником Михић и ликовне културе са наставницом Јеленом Гојсовић. Продаја честитки и украса ће бити организована истог дана, у периоду од 15 до 17 сати, испред сале МЗ Граднулица.

Целокупан приход биће намењен за куповину разгласа и потребе ученика наше школе. Дођите да заједно у новогодишњем расположењу испратимо прво полугодиште ове школске године!

СБ