„Играј за енергију!“

У оквиру обележавања Међународног дана енергетске ефикасности под покровитељством Министарства рударства и енергетике – одсек за унапређење енергетске ефикасности, 5. марта је одржано такмичење у друштвеној игри „Играј за енергију!“. У игри су учествовали наши ученици од 6. до 8. разреда, а координатор је био наставник физике, Владимир Илић.

Ова игра која је осмишљена да на забаван начин едукује децу о основним појмовима енергетске ефикасности и пружи им практичне савете за свакодневну примену, радо је одиграна у нашој школи, а најуспешнији у њој су били ученици:

Милана Матић VI1 – 1. место

Марко Шаренац VIII2 – 2. место

Катарина Бацковић VI2 – 3. место

Катарина Пуповац VI3 – 4. место

Страхиња Жеравица VIII1 – 5. место

Похвалаљујемо најуспешније, као и Леу Дујаковић VIII3, Тадију Иваницу VII1, Растка Слијепчевића VII3, Петра Грубачког VII2 и наставника Владимира Илића – све „Ђурине“  ИГРАЧЕ ЗА ЕНЕРГИЈУ!