Данас смо испратили наше осмаке!

Побринули смо се да последњи часови проведени у основној школи за матуранте протекну у посебној атмосфери. Организоване су спортске игре након којих су ученици осмог разреда провели час са својим разредним старешинама. Да овај дан буде још свечанији, допринео је поклон изненађења матурантима – матурантске капе које су их чекале на клупама, а које је дизајнирала наставница Моника Михић са својим ученицима. Завршни час обележиле су и топле речи поздрава које су преко школског разгласа својим наставницима и директорки упутиле представнице одељења осмих разреда, као и говор директорке, Весне Мађаров, која им је пожелела да буду успешни, истрајни и одговорни у креирању своје будућности и да своју основну школу носе увек у лепом сећању.

Уз звуке химне Gaudeamus, наши осмаци су напустили ходнике „Ђуре“, продужили до школског дворишта где су свечано испраћени од стране наставника и осталих ученика, а потом су уз весеље симболично бацили своје матурантске капе!