Хуманитарни концерт за Милицу Ковачевић

Дирљив и памћења вредан скуп обележио је 21. дан маја за све нас из ОШ Ђура Јакшић. Одржан је хуманитарни концерт за ученицу Милицу Ковачевић из одељења 7/2, како би се прикупила средства за лечење њене мајке.

Концерт, који је наишао на велики одзив суграђана, у првом реду наших ученика, њихових  родитеља и запослених у нашој школи, одржан је у сали Културног центра са почетком у 19 часова. Посетиоци су имали прилику да виде разнолик програм: плесне наступе клуба „Freedance, балетског студија „Делфина“, балетске школе „Димитрије Парлић“, као и да чују хор ученика музичке школе „Јосиф  Маринковић“, а потом и хор „Глас јеванђеља“. На крају су се представили и ученици наше школе – одабраним рецитацијама, хорским, као и солистичким изведбама. Са јасном поруком: „Уз тебе смо!“, Милици су се обратили њени школски другари, а сума новца која је, хуманошћу суграђана прикупљена овом приликом, износи око 70 000 динара.

Још једном подсећамо оне који можда још увек нису стигли да дају свој добровољни прилог, да то могу учинити уплатом на текући рачун Hypo Alpe Adria банке:

• динарски рачун 165-7006722948-85
  • девизни рачун RS 35165000700672788809

Priredba00 Priredba01 Priredba02 Priredba03 Priredba04 Priredba05 Priredba06 Priredba07 Priredba08