,,Мој кућни љубимац, мој највернији пријатељ“

,,Мој кућни љубимац, мој највернији пријатељ“ је ликовни конкурс који је покренуло предузеће ЈКП,,Чистоћа и зеленило“. У Културном центру 22.11.2013. одржана је додела награда учесницима овог ликовног конкурса. Ученици III2 , које је предводила Соња Вујаковић, били су вредни, па су послали своје занимљиве цртеже, а освојили су:

Миљана Перкић, друго место (добила је ролере), а специјалне награде освојили су:Марко Ђукић, Алекса Лудошки,Јелена Недовић и Марко Шаренац. Награђена је и ученица Ања Радојчић, коју је водила учитељица Светлана Радин.

Након додела награда , ученици III2 и III3 ,уживали су у поклон представи ,,Салваторе_мој пас“, а затим посетили изложбу награђених радова у холу Културног центра.

L-konkurs1 L-konkurs2 L-konkurs3