успеси на такмичењима

Успеси на такмичењима у школској 2014/2015. години


Успеси на такмичењима у школској 2015/2016. години


Успеси на такмичењима у школској 2016/2017. години

презиме и име разр. предмет oпшт. ниво oкруж. ниво реп. ниво
1 Бубњевић Вања 1 МОИ 3
2 Горшћак Ивана 1 МОИ 3
3 Ђедовић Стефан 1 МОИ 3
4 Лазаров Тамара 1 МОИ 3
5 Лалић Огњен 1 МОИ 3
6 Малешев Анет 1 МОИ 3
7 Матић Марко 1 МОИ 3
8 Месарош Јованов Александар 1 МОИ 3
9 Руварац Нађа 1 МОИ 3
10 Толимир Ленка 1 МОИ 3
11 Цветков Милица 1 МОИ 3
12 Чикић Павле 1 МОИ 3
13 Алексић Сташа 2 Кенгур без граница 3
14 Веселиновић Ања 3 математика 3
15 Вучетић Стефан 3 шах 3 3
16 Зорић Павле 3 МОИ 3
17 Карловчан Александар 3 МОИ 3
18 Кирћански Душан 3 МОИ 3
19 Киш Лука 3 МОИ 3
20 Кнежевић Ксенија 3 физ.васп. гимнастика 1
21 Кнежевић Милош 3 МОИ 3
22 Ковач Вања 3 математика 3
23 Лудошки Дамјан 3 МОИ 3
24 Миловановић Душан 3 математика 3
25 Миловановић Душан 3 физ.васп. атлетика 2 3 међуокр.
26 Миловановић Душан 3 МОИ 3
27 Носоњин Матеја 3 физ.васп. атлетика 2
28 Носоњин Матеја 3 МОИ 3
29 Петровић Огњен 3 МОИ 3
30 Ружић Вукашин 3 МОИ 3
31 Ћенај Адријан 3 МОИ 3
32 Јовановић Милош 4 математика 3 2
33 Непергаћа Нађа 4 физ.васп. атлетика 1 3 међуокр.
34 Обрадовић Милица 4 физ.васп. атлетика 3
35 Попетру Страхиња 4 физ.васп. атлетика 3
36 Пуповац Катарина 4 математика 3 2
37 Миловац Уна 5 лик. култ. „Мали Пјер“ 3 3
38 Медаревић Лука 5 биологија 3
39 Пинтер Ирма 5 српски језик 2
40 Сабо Амелија 5 биологија 3
41 Станић Петар 5 математика 2 1
42 Станић Петар 5 српски језик 2 2
43 Стоиљковски Лена 5 физ. васп. – пливање 3
44 Стојанов Влада 5 математика 3
45 Бартул Јована 6 шах 3 3
46 Бижић Сара 6 физ.васп. рук. екип. дев. 2
47 Влачић Милош 6 физ.васп. рук. екип. деч. 3
48 Дујаковић Леа 6 физ.васп. рук. екип. дев. 2
49 Ђемант Драган 6 физ.васп. рук. екип. деч. 3
50 Лудошки Алекса 6 српски језик 3
51 Мержан Сандра 6 физ.васп. атлетика
52 Радин Ивона 6 лик. култ. „Мали Пјер“ 1 1
53 Радишић Маша 6 биологија 2 2
54 Радишић Маша 6 српски језик 3
55 Стоиљковски Никола 6 физ.васп. рук. екип. деч. 3
56 Цвејић Вук 6 физ.васп. кош. екип. деч. 3
57 Шаренац Марко 6 физ.васп. кош. екип. деч. 3
58 Шаренац Марко 6 ТИО 2 2
59 Војнов Немања 7 хемија 3
60 Вујчин Вук 7 српски језик 3 3
61 Вујчин Вук 7 инф. и рач. 1
62 Вујчин Вук 7 хемија 2 2
63 Вукић Матеја 7 физ.васп. кош. екип. деч. 3
64 Горшћак Катарина 7 физ.васп. рук. екип. дев. 2
65 Зорић Петар 7 физ.васп. атлетика
66 Каруовић Александра 7 ТИО 1 2 1.награда
67 Каруовић Александра 7 лит. конк. „Дани ћирилице“ 2
68 Кнежевић Нинослава 7 физ.васп. гимнастика 1 2 међуокр.
69 Кнежевић Нинослава 7 хемија 2 2
70 Кнежевић Нинослава 7 физ.васп. атлетика
71 Крагујевац Данеа 7 лик. култ. „Мали Пјер“ 3 3
72 Крстић Ђорђе 7 инф. и рач. 2
73 Крстић Ђорђе 7 ТИО „Робо-инт-инвент“ 2 1
74 Крстић Ђорђе 7 држ. прв. истраж. радова основаца 1
75 Крстић Ђорђе 7 хемија 2
76 Лојовић Лука 7 физ.васп. кош. екип. деч. 3
77 Марков Бојана 7 физ.васп. рук. екип. дев. 2
78 Марков Бојана 7 физ.васп. атлетика
79 Медић Стеван 7 физ.васп. атлетика
80 Медић Стеван 7 физ.васп. кош. екип. деч. 3
81 Милановић Тадија 7 физ.васп. рук. екип. деч. 3
82 Нагулић Вукашин 7 физ.васп. рук. екип. деч. 3
83 Носоњин Сања 7 физ.васп. атлетика 3
84 Орловић Иван 7 лик. култ. „Мали Пјер“ 2 2
85 Прохаска Стефан 7 физ.васп. рук. екип. деч. 3
86 Решковић Немања 7 ТИО 2
87 Решковић Слађана 7 лик. култ. „Мали Пјер“ 1 1
88 Слијепчевић Вук Ђурађ 7 ТИО 1
89 Слијепчевић Вук Ђурађ 7 физ.васп. рук. екип. деч. 3
90 Станковић Тамара 7 физ.васп. рук. екип. дев. 2
91 Станковић Тамара 7 физ.васп. атлетика
92 Стефановић Владислав 7 биологија 3
93 Стефановић Владислав 7 српски језик књиж. олимп. 1
94 Стефановић Владислав 7 географија 1 2
95 Чобанов Јелена 7 физ.васп. рук. екип. дев. 2
96 Боришев Марија 8 физ.васп. рук. екип. дев. 2
97 Влачић Никола 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
98 Влачић Никола 8 физ. васп. – пливање 3
99 Влачић Никола 8 физ.васп. рук. екип. деч. 3
100 Глигоревић Софија 8 енглески језик 2
101 Граор Александар 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
102 Јарић Лука 8 физ.васп. рук. екип. деч. 3
103 Јованов Лука 8 лик. култ. „Мали Пјер“ 1 1
104 Јованов Никола 8 физ.васп. рук. екип. деч. 3
105 Јованов Никола 8 физ.васп. атлетика 3
106 Кајиш Немања 8 енглески језик 3
107 Медаревић Војин 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
108 Мијановић Вељко 8 лик. култ. „Мали Пјер“ 2 2
109 Милошев Јован 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
110 Милошев Јован 8 физ.васп. атлетика 1 3 међуокр.
111 Станић Михајло 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
112 Станић Михајло 8 физ.васп. рук. екип. деч. 3
113 Станић Михајло 8 физ.васп. атлетика
114 Стојановић Давид 8 физ.васп. кош. екип. деч. 3
115 Стојановић Давид 8 физ.васп. рук. екип. деч. 3
116 Стојановић Давид 8 физ.васп. атлетика
117 Чупић Соња 8 физ.васп. рук. екип. дев. 2
118 Чупић Соња 8 физ.васп. атлетика 1 2 међуокр.

Успеси на такмичењима ван каталога Министарства  у школској 2016/2017. години

презиме и име разр. такмичење место
1 Васиљевић Максим 1 „Читалачка значка“ златна
2 Алексић Сташа 2 лит. конк. „Крв живот значи“ 3
3 Алексић Сташа 2 „Читалачка значка“ награда
4 Бачикин Павле 2 „Читалачка значка“ награда
5 Богасениев Ненад 2 лик. конк. „У потрази за вилом“ 2
6 Богасениев Ненад 2 лик. конк. „Табла Фест 17“ 1
7 Гајин Вања 2 „Трка за срећније детињство“ 2
8 Гајин Јована 2 „Трка за срећније детињство“ 2
9 Дујаковић Никола 2 „Читалачка значка“ златна
10 Лудошки Мила 2 лик. конк. „Школарка“ 3
11 Никић Катарина 2 лик. конкурс „Пиши Деда Мразу“ 1
12 Шаренац Матеја 2 лит. конк. „Сунчана јесен живота“ 2
13 Вучетић Стефан 3 Васкршњи турнир у шаху 1
14 Цвитковац Душан 3 Hippo такмичење пласман
15 Алановић Марија 4 „Трка за срећније детињство“ 2
16 Аћин Петар 4 лик. конк. „У потрази за вилом“ 3
17 Бјелица Јана 4 лик. конк. „Бели штап у моме граду“ 2
18 Ристић Немања 4 џудо Школско првенство Србије 3
19 Игић Милица 5 Hippo такмичење пласман
20 Горшћак Катарина 7 Hippo такмичење пласман