Дружење будићих првака у нашој школи

Као и сваке године, након обављеног тестирања, за будуће прваке је организован дан дружења. Школа је широм отворила своја врата да дочека и лепо угости своје будуће ђаке прваке, који ће сети у школске клупе већ 1. септембра.

Дружили смо се прво у свечаној сали, где их је поздравила и пожелела им добродошлицу психолог школе Јована Милићев Радишић, након чега су учитељице  четвртих разреда са својим ученицима, приредиле пригодан програм, који је увеселио будуће прваке.Али оно што је било најупечатљивије су наступи предшколца, тако разиграни и весели, да су нас све покренули на ђускање.

После приредбе будући прваци су пошли са својим васпитачицама у учионице, где се  дружење наставило…

Отишли су из школе веселих лица, са поклончићима, које су им припремили старији другари.

Психолог: Јована Милићев Радишић