„Ђурини“ најуспешнији ученици у школској 2017/2018. години

Школску 2017/2018. годину обележили су бројни успеси ученика наше школе. Тим поводом, директорка је оранизовала свечани пријем за ђаке који су постигли изузетне успехе на такмичењима.

Ово је била лепа прилика да ученици међусобно поделе и искуства стечена на такмичењима у којима су се истакли –  од такмичења у познавању различитих области (српски језик, енглески језик, математика, техничко и информатичко образовање), преко спортских такмичења, па до оних у ликовном стваралаштву.

Најбоље ђаке директорка је наградила књигом, уз жељу да успешно наставе и следећу школску годину.

Ненад Богасениев III1, Никола Литричин III1, Сара Војинов IV1 и Ксенија Кнежевић IV3 јесу најуспешнији ученици нижих разреда, а у вишим разредима својим успесима на такмичењима су се истакли: Немања Ристић V1, Влада Стојанов VI1, Лена Стоиљковски VI2, Теодора Вуксановић VI2, Милан Булаја VI3, Марко Шаренац VII2, Вук Вујчин VIII1, Владислав Стефановић VIII1, Милица Турински VIII2  и Ђорђе Крстић VIII2.

Директорка школе је похвалила и наставнике-менторе најуспешнијих ученика: Игора Јакшића, Марину Мајнерић, Јована Ђорђевића, Владимира Илића, Татјану Јока, Миодрага Мијатова и Константина Гросуа.

Честитамо!