Нови успех Ненада Богасениева!

Ученици III1 и учитељица Марина Мајнерић настављају да учествују на ликовним конкурсима, како у нашој земљи, тако и ван ње.

Ученик Ненад Богасениев је обележио ову школску годину својим успешним ликовним радовима.

На 9. конкурсу литерарних и ликовних радова под називом „Отаџбина и слобода – прошлост, садашњост, будућност“, намењеном ученицима основних и средњих школа у Републици Србији, Републици Српској и расејању, Ненад је за свој ликовни рад освојио 1. место. Манастир Хиландар и Епархија врањска су му доделили специјалну награду – седмодневни боравак на Златибору.

Организациони одбор Сурдулице, Техничка школа „Никола Тесла“ и Црквена општина Сурдулица, објавили су овај конкурс у знак сећања на страдање српског живља и свештенства Српске Православне Цркве у бугарској окупационој зони у време Првог светског рата.

Ненад је, уз примљени поклон, донео нашем граду и икону коју му је уручио Епископ врањске парохије са свештенством и монаштвом и која ће бити предата градоначелнику Зрењанина.

Честитамо!