Јубилеј школе

У току следеће недеље биће организовано низ активности поводом обележавања 80 година постојања ОШ „Ђура Јакшић“. Ову јубиларну годину пропратићемо програмом следећих активности:

Субота, 26. мај у 21:00 – журка за родитеље наших ученика и наставнике (улаз је 100, 00 динара, а целокупан прилог биће намењен за организовање прославе матурске свечаности)

Понедељак, 28. маj

12:00  – Свечаност поводом уручивања похвалница ученицима који су у току ове школске године постигли значајне резултате на такмичењима (Свечана сала МЗ „Граднулица“)

Од 17:00 до 20:00 часова – Спортски дан на стадиону „Граднулица“

Учесници спортских такмичења (дисциплине – фудбал, кошарка, навлачење конопца, скакање у џаковима, ношење јајета у кашици) биће ученици наше школе, родитељи и наставници. Молимо све родитеље који су заинтересовани за учествовање у спортским активностима, да се пријаве учитељима и наставницима своје деце, до среде 23. маја.

Среда, 30. мај – У свечаној сали Културног центра са почетком у 12:00 часова, биће одржана свечана приредба поводом обележавања Дана школе.