Родитељ – учитељ у III2 (4. час)

Наставну јединицу „Занимање људи у мом крају“, проширивање знања из природе и друштва, реализовали су Драган Ташин и Милорад Кантар.

Драган Ташин (Стефанов деда), упознао је детаљно ученике о пословима који се обављају у Суду и у складу са њима, како се зову занимања људи који их обављају.

Родитељ Милорад Кантар, занимљивом причом и цртежима дочарао је послове на бушотини, проналажењу и вађењу нафте и занимањима која су  у овој делатности заступљена.

Излагања гостију предавача била су веома занимљива, те је и заинтересованост ученика за овом материјом расла. Радозналост код ученика је расла, питања су се низала, а гости- предавачи су се трудили да дају исцрпне одговоре прилагођене дечјем узрасту.