Школски конкурс “Прeдузетнe школе”

Пројeкатом “Прeдузетнe школе”, обухваћено је 40 основних школа, а наша школа је једна од њих са пројектом-Производња етеричних уља.

Овај пројекат подржава развој прeдузeтништва као мeђупрeдмeтнe компeтeнцијe и уједно примењује  додатне вредности у образовању, а то је „Oбразовање = употребљиво знање”.  Поносни смо што смо део те велике породице и желимо да пројектом обухватимо све успешне ученике и наставнике у намери да их мотивишемо да помогну да се пласирамо и високо позиционирамо на тржишту.

Овом приликом објављујемо школски конкурс и позивамо све аинтересоване да се прикључе.

Шта бирамо :

• Лого
  • Стих – џингл ( у форми рекламе)
  • Назив производа

Пропозиције такмичења:

Радове пријављују појединци

Елементи који се морају видети су: нана, бело-зелена боја, у називу мора бити име –Ђура

Конкурс траје до краја марта, када ће комисија  одабрати најуспешније радове и доделити награде.

Радови се предају библиотекарки са назнаком –за конкурс.

Наставници који ће Вас пратити у раду и са којима се можете консултовати су:

Учитељица Зорана Ракић,
Учитељица Зорица Јешић,