Успех Ненада Богасениева!

Новембра 2017. године организација „Светосавље“ Зрењанин расписала је литерарни (за ученике V-VI разреда) и ликовни (за ученике I-IV разреда) конкурс, а у циљу промовисања и ширења духа светосавља међу децом школског узраста. На конкурсу су учествовавали ученици основношколског узраста општине Зрењанин и општине Житиште.

Ученик Ненад Богасениев (III1, учитељица Марина Мајнерић) остварио је изузетан успех (према одлуци стручног жирија, др Драгана Хајровића и професорке Мире Топличевић) за свој ликовни рад на тему „Азбука Светосавља“освојио је 2. место и новчану награду.

Свечана додела награда уприличена је 27. јануара у Градској кући на традиционалном Светосавском балу. Председник управног одбора организације „Светосавље“ Зрењанин, г. Драган Ранисављевић, уручио је награде најуспешнијим учесницима овогодишњег конкурса.

Честитамо Ненаду и учитељици Марини на постигнутом успеху!