Таленти 2017.

Уручене награде и признања даровитим ученицима и њиховим менторима – „Таленти 2017“

Нови Сад, 13. децембар 2017.

Ученике и ученице основних, средњих и музичких школа из Војводине, који су постигли врхунске резултате на републичким и међународним такмичењима у школској 2016/2017. години и њихове менторе, Покрајинска влада и Покрајински секретаријат за спорт и омладину наградили су новчаним наградама, дипломама и похвалама.

Свечано уручење награда младим талентима уприличено је 13. децембра у централном холу Покрајинске владе, где су најбољи ученици у области науке, технике, језика и књижевности, ликовне и музичке уметности представљени са својим резултатима.

Одлуком Покрајинске владе, ове године је пет даровитих ученика добило специјалне награде, 72 ученика је добило награде, 78 ментора награде, а два оркестра и 93 ученика су добили похвале.

Међу награђенима налази се ученик наше школе, Ђорђе Крстић, и негов ментор – наставник Миодраг Мијатов.