Ускоро нове књиге у библиотеци!

📖 Министарство просвете, науке и технолошког развоја обезбедило је новчана средства за набавку наставних средстава за богаћење библиотечког фонда школских библиотека основних школа на територији Републике Србије. Средства у различитим износима (утврђена на основу критеријума броја ученика школе и степена развијености јединице локалних самоуправа у којима се школе налазе) додељена су школама у току децембра месеца.

📖 Наша школа је, у оквиру ове донације, добила средства у износу од  58.000,00 динара за обнову библиотечког фонда.  Школа је избор књига вршила на основу објављене Листе изабраних публикација, а у складу са сопственим потребама.

🙂 У библиотеку полако стижу нови наслови – школска лектира, дела класичне и популарне књижевности за децу, енциклопедије .

Представљамо само неке од наслова који ће ускоро моћи да се позајме из школске библиотеке: