Психолошке радионице „Моја лична карта“

У седмим разредима, психолог школе, Јована Милићев Радишић,  дружила се са ученицима кроз радионицу „Моја лична карта“.

Ученици су били подстакнути да размишљају о себи, што баш није тако лако… Сви ми  мислимо да знамо много боље да опишемо друге.

Задатак је био да наброје што више особина које воле код себе (физичких, или особина личности), или пак оно што добро раде и да то запишу на нацртаној мајици. Следило је поносно показивање тих „мајица са особинама“ својим другарима из разреда (вежба самопоуздања).

Потом су имали задaтак да размисле и запишу којим особинама код себе нису задовољни и како могу радити на њиховом поправљању. Набројане особине ће послужити психолошкињи  школе  као основ за тему наредне радионице, или евентуално индивидуални рад са учеником (ако и сам жели да ради на поправљању онога што му смета).

ЈМР

Представљање себе друговима из одељења.