„Трка за срећније детињство“

И ове године, хуманитарно-рекреативну манифестацију „Трка за срећније детињство“, подржали су ученици из „Ђуре“. Манифестацију, која је одржана 23. септембра у „Авив парку“, већ традиционално организује Црвени крст Зрењанин у сарадњи са Градском управом града Зрењанина, Спортским савезом града Зрењанина, Савезом за школски спорт.

Ученик  I-3, Душан Ковачевић,  је освојио прво место у конкуренцији дечаци  узраста првог разреда, док је ученик III-2, Душан Станић, освојио треће место у конкуренцији дечака трећег разреда. 🙂

Ова акција је осмишљена са циљем да  јача солидарност, хуманост и дружење међу децом, као и да омогући подршку младима који се школују, а остали су без једног или оба родитеља.

Честитамо нашим ученицима на учешћу!