Наступ II/2 на Плесу предшколаца

Учествовати у великом и значајном догађају као што је Плес предшколаца у нашем граду, представља велику част. Имали смо прилику да будемо извођачи песме „Здраво свете“, уз коју су  будући зрењанински ђаци прваци плесали на Тргу слободе.

На овој радосној манифестацији, 8. јуна, ученици одељења II/2, учитељице Соње Вујаковић, показали су се као прави млади професионалци на бини, пружајући музичку подршку овој свечаности својом песмом. Након плесне тачке предшколаца, они су наставили са извођењем одабраних дечјих песама и забавили публику веселим ђускањем. 🙂

Наступ наших ђака дао је посебну чар читавом догађају, и према речима самих организатора који су нам се срдачно захвалили, а нама је изузетно драго што смо могли да дамо свој допринос овој великој приредби која слави радост и детињство.