„Сестре и Деда Мраз“ – новогодишња представа одељења II/1

Ево нас на завршетку првог полугодишта! Данас је одржано заиста незаборавно дружење ученика од  I до IV разреда уз новогодишњу представу „Сестре и Деда Мраз“ у извођењу ученика II/1, учитељице Марине Мајнерић.

Веома креативним и едукативним приказом, млади глумци, Јована и Вања Гајин, Матеја Тричковић, Никола Литричин, Теодора Радичев, Катарина Никић, Денис  и Оливер Вујинов, Лука Лазар и Лазар Малешев, учинили су да њихови другари активно уживају у дружењу. Глума је употпуњена и песмом, па су и гледаоци радо певали. За свој труд и рад, ученици II/1 и учитељица Марина награђени су огромним аплаузом, а потом су, као организатори сусрета, свим ученицима, особљу школе и родитељима пожелели срећну Нову 2017. годину!

Забележили смо делић атмосфере са овог догађаја који је протекао у правом празничном духу, обојен позитивном енергијом и најлепшим новогодишњим жељама…

2016_ng_1 2016_ng_2 2016_ng_3
2016_ng_4 2016_ng_5 2016_ng_6