Ликовни конкурс „У потрази за вилом“

Поводом Дана ОШ „Вук Караџић“, 10. новембра, у Културном центру Зрењанина, одржана је свечана приредба, као и додела награда на ликовном конкурсу „У потрази за вилом“, који је ова школа расписала у циљу обележавања своје годишњице.

Ученици наше школе, награђени и похваљени на овом конкурсу, заједно са својим учитељицама, уживали су у пријатном програму, а потом су им уручена признања.

2016_likovni_konkurs_vuk12016_likovni_konkurs_vuk2Ученик Ненад Богасениев, из одељења II/1, учитељице Марине Мајнерић, освојио је друго место, ученик Петар Аћин, из одељења IV/2, учитељице Љубице Бјелотомић, освојио је треће место, док је групну похвалу за фотографију примило одељење II/2, учитељице Соње Вујаковић.

Честитамо нашим ученицима и њиховим учитељицама на успеху! 🙂

2016_likovni_konkurs_vuk3