Ми то радимо најбоље

И ове године, у оквиру традиционалне манифестације „Ми то радимо најбоље“, 13. јуна у сали Културног центра, представила се и наша школа, и то врло интересантним програмом. На крају ове школске године, издвојили смо три изведбе које смо презентовали пред  одушевљеним гледаоцима. Одабрани ученици трећих разреда извели су плесну тачку у ритму песме „Лискодиско“ финског хеви метал бенда за децу, Хевисаурус, а коју су увежбали са својим учитељицама, Наташом Станић, Љубицом Бјелотомић и Биљаном Перин.

2016_Mi_to_radimo_najbolje01

Одељење 12, учитељице Соње Вујаковић, извело је врло занимљив, дирљив и топао наступ који слави љубав, под називом „Срце се нема да се има, срце се има да се даје свима“.

2016_Mi_to_radimo_najbolje08

Такође, фолклорна секција, који води учитељица Зорана Ракић, разиграла је присутне и очарала их својом ношњом и ведрином.

2016_Mi_to_radimo_najbolje06