Модна ревија „Бирај тил – баш је ин“

Учитељица Соња Вујаковић је остварила једну лепу сарадњу наше школе са ВТШ. Она је предложила професорима ове школе да од материјала који им донесе, сашију сукњице ученицама њеног одељења које би девојчице носиле на ревији и показале да ова сукњица веома лепо изгледа на сцени. Професори су прихватили ову идеју, као и многе друге сугестије од стране учитељице и ушли заједно у организационе активности око реализације замишљене идеје. На крају, као круна заједничког труда, одржана је и модна ревија у КЦ-у, где су се наши ученици опробали у улози манекена, али опет на свој, оригиналан начин, у стилу I/2.

Модној ревији су дали посебну чар и расположење – што је и публика осетила, те их све време пратила аплаузом у ритму музике.

Ово је један леп пример из праксе како добра сарадња, кроз креативне активности може да буде од користи свима, каже учитељица Соња Вујаковић, покретач и реализатор ове идеје.

учитељица I/2

Соња Вујаковић