Најлепши глас

На велику радост деце која воле песму и музику, а пре свега оне најхрабрије која радо презентују свој таленат у јавности, у нашем граду је 29. маја одржано певачко такмичење „Најлепши глас“. Настала у организацији Авив парка Зрењанин и удружења „Багљашкулт“, ова манифестација је пружила прилику деци до 16 година да пред стручним жиријем, предвођеним оперском певачицом Аном Алексић Шајрер, покажу своје певачко умеће.

На отвореној бини у Авив парку, пред бројном публиком, млади певачи су извели одабране, домаће и стране, поп и рок композиције. У паузама наступа и током жирирања, присутне је забављао састав малишана из драма-игра радионице „Драмаштарије“.

Међу учесницима, нашли су се бројни ученици наше школе који су у веселом расположењу и лепом дружењу испратили овај занимљив догађај, а затим су и награђени дипломама за учешће.  🙂  🙂  🙂

[slideshow_deploy id=’5531′]