Наши златни џудисти и сребрна каратисткиња

Olimpijada3На 10. Школској олимпијади у Врању, ученици наше школе остварили су изванредан успех!

Поносно истичемо да су, у џудоу, Милан Булаја из одељења 4/3 (у категорији до 38 кг) и Немања Ристић из одељења 3/1 (у категорији до 46 кг) освојили  1. место.

Olimpijada6

Olimpijada2Млада дама из одељења 8/3, Ања Миловановић, обрадовала нас је 2. местом у каратеу.

Olimpijada1

На овом значајном спортском догађају, на којем се сусрело 7 000 учесника, представиле су нас и две екипе ученика трећих разреда – екипа дечака и екипа девојчица, формиране од представника одељења 3/1, учитељице Наташе Станић, 3/2, учитељице Љубице Бјелотомић и 3/3 учитељице Биљане Перин.

Olimpijada5

Честитамо нашим драгим ученицима на учешћу и сјајним резултатима на републичком нивоу, са жељом да се и даље такмиче и да наставе да нижу успехе!