Најбољи у Србији!

Најбољи! Најбољи! Најбољи!  И још једном: Најбољи!

Мислим да бих овако могао целу страницу да испишем и опет не би било довољно да опишем колико су ови момци сјајни.

TIK_Republicko_00

Републичко такмичење из информационих технологија Тесла инфо куп 2016. одржано је у средњој Електротехничкој школи „Никола Тесла“ у Нишу. У конкуренцији 58 најбољих тимова Србије, тим из наше школе у саставу Бојан Кирћански и Стефан Ђурђевић освојио је 1. место! Стефан је у категорији Андроид квиз освојио 2. место! А да успех буде још слађи, побринули су се другари из „Жаркa“, који су екипно на 5. месту. Зрењанинци су буквално одржали лекцију из информатике! А тренутно, ученици школе „Ђура Јакшић“ из Зрењанина, најбоље у држави знају информатику! Браво момци!

поносни ментор,

Дарко Станков

TIK_Republicko_01 TIK_Republicko_02 TIK_Republicko_03 TIK_Republicko_04 TIK_Republicko_05 TIK_Republicko_06