„Војник Војске Србије – мој војник”

Војска Републике Србије (гарнизон Зрењанин) је, поводом Дана војске, који се обележава 23. априла, расписала ликовни конкурс на тему „Војник Војске Србије – мој војник”, за ученике основних школа са зрењанинског подручја.

Ученици наше школе из одељења I/1, учитељице Марине Мајнерић, учествовали су и остварили и лепе резултате. Ученик Денис Вујинов је освојио 2. место на ликовном конкурсу, а похваљене су ученице Тара Јовица, Теодора Радичев и Сенада Паул.

Награде су им уручене 22. априла на свечаном сусрету у касарни „Народни херој Светозар Марковић Тоза“ у Зрењанину, на којем су се, поред градоначелника Зрењанина, нашли и уважени гости из војног врха Србије. Пријатно дружење употпунила је и изложба наоружања коју су учесници конкурса имали прилике да погледају, као и наступ хора Преподобни Рафаило Банатски, а цео догађај је и пригодно медијски пропраћен.

[slideshow_deploy id=’5108′]