Шеширијада

У среду, 23. марта, одржана је прва Шеширијада у граду. Учитељица Соња Вујаковић је написала текст за песму коју су њени ученици I2 извели на манифестацији и тиме представили нашу школу. Њихова тачка, стајлинг и понашање на великој сцени Културног центра, изазвало је одушевљење многобројне публике и организатора. Наши првачићи су испраћени са сцене дугим и јаким аплаузом. У сали је владала позитивна атмосфера – насмејана лица и деце и одраслих са прелепим шеширима свих врста, облика и боја.
Учитељица Соња каже да јој је драго што су у публици имали и подршку другара из наше школе – ученика IV3 и њихове учитељице Весне Лугоња – и да се нада да ће се колегама из основне школе „Жарко Зрењанин,“ организаторима ове манифестације, испунити жеља да манифестација буде традиција у Зрењанину.

[slideshow_deploy id=’4854′]