Најава 42. Песничке штафете

Oбавештавамo Вас да ће 42. „Песничка штафета“ бити одржана у периоду од 11. до 22. априла 2016. године и да ће гостујући песник бити Дејан Алексић.

Stafeta_obavestenje3

Краљевчанин, који је своје прво дело објавио у 22. години, важи за једног од најзначајнијих књижевних стваралаца млађе генерације. Превођен је на енглески, немачки, норвешки, бугарски, грчки, македонски, мађарски, словачки, словеначки и русински језик. Добитник је бројних књижевних награда, међу којима су: „Доситејево перо,“ Бранкова награда, Награда „Меша Селимовић,“ Награда САНУ, Награда „Политикиног забавника“ и многе друге.

Stafeta_obavestenje1 Stafeta_obavestenje4 Stafeta_obavestenje5

Тачан датум посете нашој школи биће познат ускоро, те ћемо на основу њега заказати и рок за предају песама школској комисији.

Stafeta_obavestenje2 Stafeta_obavestenje6 Stafeta_obavestenje9