Таленти 2015.

Под покровитељством Владе Аутономне Покрајине Војводине и ове године у децембру, у свечаном холу Владе АП Војводине биће уручене награде најуспешнијим ученицима и њиховим менторима који су у току школске 2014/2015. Године постигли врхунске резултате на такмичењима у области науке, технике и уметности.

Ученик IV-1 разреда наше школе, Петар Станић, заједно са својим ментором, учитељицом Зорицом Трифунов, предложен је одлуком Комисије за Покрајинску награду Таленти 2015. из области: Наука.

Да подсетимо наше ученике да је Петар Станић прошле школске године освојио прво место на републичком такмичењу „Мислиша“.

Честитамо Петру и његовој учитељици на освојеном признању тј. Покрајинској награди. У исто време се надамо и желимо да настави да се такмичи, као и сви ученици наше школе.