Ђурин таленат

Нисмо могли да дозволимо да Дечја недеља прође без Ђуриног талента и да нашој талентованој деци не дамо прилику да свој таленат покажу. Дана 8.10. наши ученици су нас, као и сваке године, одушевили својим талентима.

Посебно су оцењивани ученици четвртог разреда, а посебно ученици од петог до осмог разреда. У жирију су били наставник физичког васпитања, Дамјан Вита, наставница српског језика Марија Турински и наставница музичког, Ивана Петричић. Конкуренција је била велика, али наш жири је успео да одреди победнике.

У категорији четвртог разреда:

1. место је заузела Феодора Грујић IV-1, која је играла балет ,,Есмералда“
  2. место је заузела Милица Игић IV-1, која је певала песму „Борба бендова“
  3. место су поделиле Марија Терек IV-1, која је играла трбушни плес „Алабина бајла Марија,“ и Теодора Поморишац IV-2, која је певала песму „Баракуда“

У категорији од петог до осмог пазреда:

1. место су заузеле Адријана Раду и Дуња Милић VIII-1, уз песму ,,Someone like you“ извођачице Адел.
  2. место су заузеле тројке Мирјана, Лука и Раша Цигулов V-2, свирајући на музичким инструментима
  3. место је заузела Јована Керлета VI -2, која је отпевала песму,,Hurt“ Кристине Агилере.

Иако нису сви победили, сви имају посебне таленте које треба да негују. Cви победници су награђени поклонима.

Честитамо победницима!!! 🙂