Опланети се!

5. јун светски дан заштите животне средине је глобални догађај и обележава се на свим континентима.

Ученици  II-1  и  II-3, пригодним програмом указали су на значај одговорног  односа према свом окружењу као и на значај рециклаже.

Поред песмица о природи и занимљивостима о рециклажи ,кроз такмичења  у  играма спретности и слагалици укључени и  сви ученици нижих разреда у обележавање овог дана, чији  је лого био „опланети се“.

Победницима  у такмичењима додељене  су дипломе а осталим такмичарима захвалнице.на крају програма   одржана  је модна ревија где су ученици  II-1 и II-3 показали  своје  креације од  рециклажног материјала .

OplanetiSe1 OplanetiSe2 OplanetiSe3 OplanetiSe4 OplanetiSe5 OplanetiSe6 OplanetiSe7 OplanetiSe8 OplanetiSe9