Вазнесењска трка

Поводом освештавања Вазнесењског храма на Багљашу 21.05.2015. одржана је „Вазнесењска трка“ на којој су учествовали ученици наше школе од другог до осмог разреда и увеличали ову манифестацију.

Учесници трке су: Алановић Марија (II1), Бјелица Јана (II2), Грујић Феодора (III1), Консантинов Немања (III1), Кантар Тара (III3), Мирчетић Богдан (III3), Бојанић Ненад ( IV1), Врућинић Марија (IV2), Шаренац Марко (IV2),  Марјански Александра (IV3), Зорић Петар (V2), Матић Јована (V2), Прохаска Сефан (V3), Чобанов Јелена (V3), Граор Александар (VI2),  Милошев Јован (VI2),  Чупић Соња (VI3), Војна Адријан (VII1), Ђукић Милица (VII3), Миловановић Ања (VII3),  Муса Хасан (VII3),  Славков Бранислав (VIII2), Тркља Милица(VIII2), Ђордан Никола (VIII3).

Trka1Trka2