Мале олимпијске игре

20.05.2015. године одржано је Међуокружно  такмичење  у  Малим  олимпијским  играма  за ученике 1. 2. и 3. разреда Основне школе. Организатор такмичења  је   Савез  за школски спорт града Зрењанина, а такмичење се одржало  у ОШ“Доситеј  Обрадовић“. Такмичило се  6 школа из Зрењанина и околине, а нашу  школу на том такмичењу представљали су  ученици других разреда и заузели су 3. место. У  дисциплини  Полигон за нашу школу су се такмичили: Ристић Немања  II-1, Јовин Дариа  II-1, Аћин Петар II-2, Попетру Страхиња  II-2, Момиров Вук  II-2,  Милошев Нађа II-2, Месарош Аријана II-2 , Сереги Филип II-3, Станојевић Јован II-3, Непергаћа Нађа  II-3, Исаков Јелена  II-3  и Милосављев Бојана II-3. Ученике су за такмичење припремале  учитељице: Наташа Станић, Љубица Бјелотомић и Биљана Перин.

Olimpijci1 Olimpijci2 Olimpijci3 Olimpijci4 Olimpijci5 Olimpijci6