Републичко такмичење – техничко и информатичко образовање

Сомбор, 17 и 18.4.2015.године

На 56.републичком такмичењу из техничког и информатичког образовања, које је одржано 17 и 18.априла у Сомбору, ученица 6.разреда- Бојана Стан показала је изузетно знање и освојила треће место. На овом нивоу такмичења конкуренција је била веома велика и у толико је успех наше Бојане значајнији.

На истом такмичењу али у категорији ученика 5.разреда, нашу школу је представљао ученик Вук Ђурађ Слијепчевић. Он је на тесту знања освојио одличних 43 од укупно 50 бодова, док је на практичном раду и одбрани рада  освојио 44 од укупно 50 бодова. Коначно, Вук је укупно освојио 87 бодова и на тај начин значајно допринео укупном успеху наше школе на престижном – републичком такмичењу у школској 2014/2015.години.

За показано знање и успешно представљање наше школе, наставничко веће похваљује ученике и наставника-ментора Јована Ђорђевића.