Oкружно такмичење из Техничког и информатичког образовања

НАШИ НАЈБОЉИ УЧЕНИЦИ-ТАКМИЧАРИ

У организацији Министарства просвете Републике Србије и Друштва педагога техничке културе Србије, одржано је  окружно такмичење из предмета Техничко и информатичко образовање за ученике основних школа, 29.марта у ОШ „Доситеј Обрадовић“ у Зрењанину.

Нашу школу успешно су представљали ученици петог  и шестог разреда.

Ученик, Вук Ђурађ Слијепчевић (одељење 5/3),  у такмичарској дисциплини –ПРАКТИЧНА ИЗРАДА ПО ЗАДАТКУ- освојио је друго место и пласирао се на републичко такмичење.

Ученица, Бојана Стан (одељење 6/2),  у такмичарској дисциплини –АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО- освојила је убедљиво прво место и пласирала се на републичко такмичење.

Ученица, Дамјана Ђурић (одељење 6/2),  у такмичарској дисциплини –АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО- освојила је одлично треће место.

Кроз реализацију овог пројекта успешно их је водио наставник – ментор Јован Ђорђевић.

Ученици, Вук Ђурађ Слијепчевић и Бојана Стан представљаће нашу школу на републичком такмичењу, 17-18.априла у Сомбору. СРЕЋНО!

takmicari_2015(на фотографији се налазе ученици-такмичари)