ДОБРОДОШЛИЦА ПРВАЦИМА!

Први наставни дан школске 2014-2015. године започели смо приредбом у свачаној сали школе, организованом у част наших ђака „првака“ (програм су припремили прошлогодишњи „прваци“ са својим учитељицама) .

Весна Мађаров, директорка школе, обратила се „првацима“ речима добродошлице и пожелела им успешан почетак школовања, а њиховим родитељима успешну сарадњу са колективом ОШ „Ђура Јакшић“.

Учитељице Гордана Кнежевић (I1), Радосна Влајков (I2) и Зорана Ракић (I3) упознале су се са својим будућим ученицима и њиховим родитељима, пожелеле им, такође, срећан почетак школовања.

У лепим жељама нашим „првацима“ придружио се и градоначелник Зрењанина, Чедомир Јањић, који је, у име града, даровао најмлађим ђацима поклон-торбе и школски прибор, као и чланови Градског већа и представници МЗ „Граднулица“ који су и ове године припремили за „прваке“  мајице са логом МЗ „Граднулица“ и називом наше школе.

Хвала на поклонима и желимо, још једном, успешан почетак нове школске године свим ученицима ОШ „Ђура Јакшић“!

priredba3 priredba1 priredba2

1_septembar 018 1_septembar 014 1_septembar 013 1_septembar 010 1_septembar 007 1_septembar 005