„МИ ТО РАДИМО НАЈБОЉЕ“

У петак 6. јуна у великој сали Културног центра, одржана је 15. по реду манифестација „Ми то радимо најбоље“. Програм је био богат, разноврстан и веома квалитетан. Представиле су се школе „Ј. Ј. Змај“ и „Др Јован Цвијић“ из Зрењанина, школа „Славко Родић“ из Лазарева и зрењанински вртићи. Нашу школу представљало је одељење III2 (учитељица Соња Вујаковић) са представом сенки „Замислите“.

Представа је отворила овогодишњу манифестацију и оставила позитиван утисак на публику. Уз сенке брода, таласа, ликова и дивну музику, деци у публици је дата слобода да и сами замишљају и посматрајући сенке маштају и стварају слике јунака из представе. Ученици II2 i II3 били су подршка нашим глумцима.

Програм су водиле ученице наше школе Милица Тркља и Наталија Нагулић и веома добро се снашле у тој улози.