ШТАФЕТИН РОЂЕНДАН!

Данас смо прославили Штафетин 40. рођендан. Журку нисмо правили у играоници већ у великој школској римоваоници. Римоваоницу су отворили Милица Тркља и Павле Глушац, ученици VII2. У њој смо затекли разигране ученике III2 са својом учитељицом Соњом Вујаковић, који су успели да пренесу рођенданску атмосферу на све присутне.

Слављеница Штафета позвала је на славље све ђаке који воле да пишу песме. Рекла нам је да рођендане највише воли да слави уз дечије стихове и писце за децу.

Много лепих стихова и тежак избор – кажу писци за децу, специјални гости журке, Игор Коларов и Бранко Стевановић. Ипак, песме које су написали Алекса Лабанац I2 (Стомак), Вук Вујчин IV1 (Одговарање) и Бојана Стан V2 (Зашто?), проглашене су за најлепше.

11. априла у 11:00, на завршној свечаности у Културном центру, биће проглашене најлепше песме „Штафете“, а мали песници награђени за свој успех.

StafetinR8 StafetinR7 StafetinR6 StafetinR5 StafetinR4 StafetinR1