Лепши ентеријер школе

Наша школа је ове године обележила 75. годину постојања што значи да и зграда у којој ми свакодневно проводимо половину дана није нова и да би нам била лепа захтева стална улагања.  Ипак,  директорица школе и сви запослени се труде да школа изгледа што лепше и савременије.

Иако се највећи радови на школи обављају током летњег распуста, прошлог месеца ентеријер школе је улепшан тиме што су учињене неке промене на ходницима. Зидови на спрату су окречени, а они у близини зборнице су, захваљујући вештим рукама учитељице Марине Мајнерић и ученика који су јој помагали, сада осликани маленим кућицама, дрвећем и цвећем чиме школа делује много лепше и топлије. Креативности учитељице Марине и њених ученика дугујемо и то што сада на вратима кабинета стоје осликане табле које упућују на наставнике и учитеље и предметну наставу која се у тим кабинетима одржава. Уместо старе школске огласне табле, сада стоје три нове савременије табле са обавештењима за ученике и родитеље.

Сви ови детаљи учинили су да школа сада има лепши ентеријер, што доприноси бољем расположењу ученика који бораве у њој.

Даница Павићевић V1