Чаролија празника

Ученици I1 и учитељица Марина Мајнерић су успешно завршили други пројекат у оквиру пројектне наставе својом представом „Новогодишња чаролија“ за другаре из II2, III2 и IV2 и за своје родитеље и госте.
Ученици су на часовима поред стицања знања о обичајима некада и сада, радили на украшавању и декорисању учионице, правили новогодишње украсе, костиме за представу, давали идејна решења за израду разредног календара за 2020. годину.
Евалуација-новогодишња представа је показала њихов уложени труд, резултате рада, сарадничко понашање кроз њихову велику глуму-малих глумаца. За то су награђени огромним аплаузом.

Познати ликови из бајки -Црвенкапа, Снежана и седам патуљака, Три прасета, Пепељуга- уз јесен, ветар, кишу, зиму, Нову годину, Деда Мраза, ирваса, пахуље … су поручили:

„Срећна Вам Нова 2020. година!
Будите здрави и весели! Уживајте у зимским чаролијама!“

Марина Мајнерић, учитељица I1