Атлетика – општинско такмичење

Општинско такмичење у атлетици одржано је 18.10.2019. на Градском стадиону у Зрењанину. Ученици наше школе су и овај пут били веома успешни.

Учествовали су дечаци и девојчице II, III и IV  разреда наше  школе, као и ученици виших разреда.

Најуспешнији атлетичари (нижи разреди):

Ученик  III-3, Душан Ковачевић, освојио је 3. место у конкуренцији дечака (дисциплина- трчање 60м) , а ученик  III-2,   Дејан Дујаковић,  освојио је 3. место (дисциплина-  скок у даљ).

Бацање вортекса била је дисциплина у којој су се истакли ученици IV1 –  Ивана Горшћак освојила је 3. место,  Милош Стојичић 3. место, а Стефан Господиначки 1. место. Стефан је остварио успех и на окружном такмичењу освојивши 1. место.

Најуспешнији атлетичари (виши разреди):

Нина Цвејић (V1)  освојила je друго место (дисциплина-трчање, 60метара), Виктор Томић (VI2) друго место (дисциплина-трчање, 60метара), Матеја Носоњин (VI1) друго место (дисциплина- скок у даљ), Нађа Непергаћа (VII3) друго место (дисциплина-трчање, 100метара), Бранко Ђукић (VIII3) друго место (дисциплина-бацање кугле), Теодора Вуксановић (VIII2) треће место (дисциплина-скок у даљ).