Ноћ истраживача 2019.

У  јубиларној десетој по реду манифестациjи „Ноћ истраживача“, коjа jе ове године организована под слоганом Десета ноћ, кроз знање даје моћ“,  ученици  VII3, VIII1 i VIII3,  са наставницама физике, биологије и хемије су 27. септембра представили нашу школу. Из одељења седмих разреда учествовали су: Катарина Пуповац, Богдан Пуповац, Нађа Непергаћа и Милан Иванов  (VII/3), а из осмих Кристијан Киш, Јелена Стојановић, Дуња Кришанов, Николина Лалић, Уна Миловац, Лука Медаревић (VIII/3). Из одељења VIII/1  учествовали су Ирма Пинтер, Влада Стојанов,  Милица Трифуновић, Јелена Цветков.

Кроз  неколико  радионица  са занимљивим експериментима,  за  коjе  jе владало велико интересовање,  наши ђаци су показали  да је најлакше и најлепше учити кроз забаву.

Јелена Бибин, наставница биологије