Матурско вече

Након последњег наставног дана у основној школи, уследиле су и припреме наших осмака за матурско вече и свечаност која је уприличена 6. јуна у Културном центру. Тога дана, разредне старешине Татјана Станимировић, Данијела Прелевић и Ђурђевка Грујин, као и учитељице Марина Мајнерић, Соња Вујаковић и Светлана Радин, испратиле су своје ђаке – генерацију ученика 2011-2019. године.

У пуној сали Културног центра, пред родитељима, наставницима и другарима, осмаци су се присетили првих школских дана и представили своја одељења одабраном музичком нумером, филмом, литерарним радом.

Уз најлепше жеље за све што их очекује у новим школским данима, од ученика осмог разреда опростила се и директорка Весна Сакелшек. Прозвала их је последњи пут, истичући оне најуспешније – носиоце Вукове дипломе, посебних диплома и похвалница:

VIII1

1. Анђела Нешић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура)
  2. Вук Цвејић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – биологија, физичко васпит.)
  3. Ања Пругинић(диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – биологија, географија)
  4. Вељко Алмажан (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – физичко васпитање)
  5. Стефан Нешић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – физичко васпитање)
  6. Стефан Вуков (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура)
  7. Драган Ђемант (посебна диплома – физичко васпитање)
  8. Сара Попов (посебна диплома – физичко васпитање)
  9. Мина Никин (посебна диплома – физичко васпитање)
  10. Милош Влачић (посебна диплома – физичко васпитање)
  11. Катарина Милановић (похвалница – музичка култура)

VIII2

1. Алекса Лудошки (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – математика, српски језик, похвалница – музичка култура)
  2. Марија Врућинић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – биологија)
  3. Ања Гацин (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура)
  4. Милан Јанков (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура)
  5. Јована Бартул (посебна диплома – техничко и информатичко образовање, шах)
  6. Марко Шаренац (посебна диплома – техничко и информатичко образовање, физичко васпит.)
  7. Никола Стоиљковски (посебна диплома –физичко васпитање)
  8. Миљана Перкић (посебна диплома – техничко и информатичко образовање)
  9. Бранка Богдановић (посебна диплома – шах)
  10. Јелена Недовић (похвалница – музичка култура)
  11. Ивана Младеновић (похвалница – музичка култура)

VIII3

1. Мина Медан (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура, похвалница – математика)
  2. Ања Радојчић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – ликовна култура)
  3. Леа Дујаковић (диплома “Вук Стефановић Караџић“, посебна диплома – физичко васпитање)
  4. Сара Бижић (посебна диплома –физичко васпитање)
  5. Марко Јоњев (посебна диплома –физичко васпитање)
  6. Никола Вуковић (посебна диплома –физичко васпитање)
  7. Марко Пешут (похвалница – математика, физичко васпитање)
  8. Александра Марјански (похвалница – музичка култура)
  9. Никола Непергаћа (похвалница – физичко васпитање)
  10. Бојана Торњански (похвалница – музичка култура)
  11. Милица Лудошки (похвалница – музичка култура)

Одлуком Наставничког већа за овогодишњег Ђака генерације изабрана је Маша Радишић, ученица VIII2. Маша, као носилац Вукове дипломе, посебне дипломе за српски језик, биологију и техничко и информатичко образовање, за свој изузетан успех награђена је снажним аплаузом, као и поклон књигама које јој је уручила директорка школе.

Матурско вече настављено је у свечаној сали МЗ „Граднулица“.