„Дечија пијаца“

Друга „Дечија пијаца“ одржана је у суботу 8.јуна чији је организатор ове манифестације, осмишљене са циљем промоције предузетништва код најмлађих, Женски бизнис клуб настао из Секције жена предузетница при Унији послодаваца Србије. Пројекат је препознао и подржао град Зрењанин.
Ученици 41 прво су активно учествовали кроз дружење и забаву. Чак су и донирали разне предмете на заједничку тезгу са које ће бити предати Црвеном крсту Зрењанина.
Део новца који су зарадили потрошен је за освежење сладоледом после посете Архиви града Зрењанина где их је Слободан Милин упознао с радом архива, најстаријом књигом, атласом руком рађеним и посете својим вршњацима из ОШ“Вук Караџић“.
Део новца су потрошили за боју којом су урадили мурал шакама на једном вагону у школском дворишту и тако оставили свој печат заједно са учитељицом Марином на крају четвртог разреда.