„Европско село“ 2019.

Као и сваке године, ученици, наставници, али и родитељи наших ученика, ангажовали су се да бисмо садржајно представили државу – чланицу Европске уније. Овога пута, представили смо Француску, њена обележја, знаменитости и традицију.

Ученици трећег разреда, њихови родитељи и учитељице Зорица Трифунов, Зорица Јешић и Весна Лугоња, потрудили су се да промотивни штанд буде што привлачнији и разноврснији, а старији ученици, са наставницима Ђурђевком Грујин, Моником Михић и Миодрaгом Мијатовим, побринули су се за плакате унутар кућице, као и макету Ајфеловог торња.

Посебну захвалност дугујемо родитељима ученика трећег разреда на сарадњи, личном труду и подршци коју су нам пружили како бисмо заједно урадили наш овогодишњи задатак.

Водитељи културно-уметничког програма у центру града били су Петар Станић и Ирма Пинтер, ученици VII1, а наша школа се представила тачком коју су извели ученици трећег разреда: